Koronavirüs önleme tedbirleri

Değerli site sakinlerimiz,

Koronavirüs tedbirleri kapsamında, hastalığın bulaşmasına sebep olan yakın teması mümkün olduğu kadar azaltmak maksadıyla, 22 Mart Pazar tarihinden (yarından) itibaren uygulanmak üzere aşağıdaki tedbirler alınmıştır:

Temizlik ve güvenlik personelinin tamamı ile siteye dışarıdan gelen bütün personel, ısı ölçer ile ateşi ölçüldükten sonra, hastalık belirtisi görülmemesi durumunda içeri alınacaktır.

Yurt dışından gelenler güvenlik personelimiz tarafından yakından takip edilmekte ve Sağlık Bakanlığı’nın koyduğu 14 gün kuralına uymaları sağlanmaktadır.

Asansörler, ana girişlerdeki kapı kolları ile diyafon ve asansör butonları düzenli olarak nanoteknoloji özel dezenfektanlarla temizlenmektedir. Buna rağmen kişisel olarak da bu konularda lütfen daha dikkatli olalım.

Asansörlere konan dezenfektanların çocuklar tarafından lüzumsuz yere israf edecek şekilde kullanıldığı güvenlik kameralarından testip edilmiştir. Lütfen bu konuda çocuklarımızı ikaz edelim. Çocuk oyun alanları düzenli olarak dezenfekte edilmekle birlikte, bu süre zarfında çocuk oyun parklarının kullanılmamasını tavsiye ederiz.

Ellerimizi yıkarken ve diğer durumlarda ülke kaynaklarını verimli kullanmak bakımından suyu israf etmeyecek şekilde kullanmaya, ellerimizi ovarken musluğu kapatmaya lütfen dikkat edelim.

Yönetim ofisinde sadece sıcak su kontör yüklemesi için bir personel bulundurulacak, diğer bütün personel Bizim Evler 6 sitesindeki personel lojmanlarından hizmet verecektir.

Aidat ödemeleri, bankadan havale/EFT veya telefonla, mail order yoluyla yapılabilir. Ofiste aidat ödemesi kabul edilmemektedir. (AKBANK IBAN: TR88 0004 6002 9288 8000 2011 39; TÜRKİYE FİNANS IBAN: TR87 0020 6002 3103 1179 0100 02; ZİRAAT BANKASI IBAN: TR48 0001 0022 0187 9864 1350 01 “Bizim Evler 6 Site Yönetimi” Açıklama kısmına blok ve daire numarasını da yazmanızı istirham ederiz.)

Sıcak su ödemesi veya site giriş kartı gibi küçük tutarlar dahil olmak üzere hiçbir şekilde nakit para kabul edilmemektedir. Sıcak su ödemelerinizi de gelmeden önce havale yoluyla yapabilirseniz ofisteki temas azalmış olacaktır.

Site giriş kartı güncellemesi ve araç kaydı için de ofiste hizmet verilmeyecektir. Bunun için site giriş kartının ön ve arka yüzünün resmini ve araç ruhsatının resmini 05498707499 numaralı Whatsapp hattına gönderebilirsiniz.

Teknik personel sitedeki lojmanında hazır bekleyecek, acil arıza ve taleplerde hizmetinizde olacaktır. Lütfen acil olmayan talepleri bir süre erteleyelim. Acil talepler için whatsapp hattı: 05498707499

Acil talepleri bildirirken ve her konuda telefon etmek yerine Whatsapp mesajlarının kullanılması, işlerin takibini ve ilgili personele iletilmesini kolaylaştıracaktır.

Yönetim ofisi personeli video konferans ve mesaj grupları yoluyla sürekli haberleşerek hizmetlerin aksamaması için gerekli tedbirleri alacaktır.

Bilginize sunar sağlıklı ve huzurlu günler dileriz.