Tarihçe

Bizimevler 6 Gökkuşağı Sitesi 651 ada 1 parsel üzerine 2014-2016 tarihleri arasında İhlas Yapı A.Ş. tarafından inşa edilmiştir. Toplam 90.914,70 m2 alan üzerine kurulan sitede; 10 adet apartman blok (1207 daire ) sosyal tesis binası, ticari alanlar ile bir adet özel okul yer almaktadır. Aynı parsel üzerinde sitemizi çevreleyen ve dışa açık iki adet çarşı bloğu yer almaktadır. Sitemizin Kuzey ve Batı tarafında yer alan, T1 çarşıda 58 dükkan, güneydeki T2 çarşıda ise 54 adet dükkan vardır.

Bizimevler 6 Gökkuşağı sitesinin, 22 Nisan 2016 tarihinde iskanı alınmış ve 5 Mayıs 2016 tarihinden itibaren siteye taşınma ve yerleşim başlamıştır.

Sitede, sosyal tesis içerisinde baylar ve bayanlar için ayrılmış fitness salonları, yüzme havuzları, Türk hamamları, saunalar, buhar banyoları, masaj odaları ve özel kurs salonları vardır. Ortak kullanımda bir adet kapalı spor salonu yer almaktadır.

Site içerisinde bir adet mescit, taziye salonu ve kişisel gelişim kurs yeri yer almaktadır.

Site içinde dairelere tahsisli 1619 adet kapalı otopark ve ziyaretçiler için ayrılmış 191 adet açık otopark mevcuttur.

Kendine özgü mimarisi, geniş peyzaj alanları, kameriyeler, açık spor alanları, yürüyüş parkurları, sosyal tesisleri  ve çok sayıda süs havuzları ile Bizim Evler 6 Gökkuşağı Sİtesi, Ispartakule bölgesinin cazibe merkezi konumundadır.